Białystok – atrakcje dla turystów

W sercu Podlasia leży miasto, które swoimi atrakcjami przyciąga wiele osób. Jest to Białystok. Piękne zielone okolice i wiele atrakcji turystycznych sprawiają, że z roku na rok baza noclegowa się powiększa, gdyż tylu chętnych chce tu spędzić choćby kilka dni. Nowoczesne noclegi w Białymstoku to dobry wybór również dla rodzin z dziećmi czy ze zwierzętami. Każdy na pewno znajdzie miejsce, w którym ktoś nie będzie problemu z przyjęciem czworonożnego przyjaciela. Wiele jezior, parków, miejsc sakralnych i zabytkowych sprawi, że będzie to niezapomniany czas.

Jeśli chcecie przeżyć wiele przygód i lubicie spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu warto się tutaj wybrać. Spływy kajakowe, które dadzą wam możliwość zobaczenia świata z perspektywy wody sprawią, że pokochacie ten rodzaj wypoczynku, a może narty wodne lub głębokie nurkowanie? Atrakcji nie brakuje, a wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań i ilości gotówki w portfelu. Niestety wiele atrakcji kosztuje dużo, warto jednak raz do roku pozwolić sobie na małe szaleństwo. W Białymstoku istnieje możliwość żeglowania, parasailingu, a nawet kitesurfingu. Można też popływać motorówką lub skuterami wodnymi. Jeśli jednak nie przepadacie za wodą i wolicie ląd, sposobów na przeżycie przygody też jest wiele. Jazda konna, wycieczki rowerowe po tych pięknych okolicach, czy wycieczki piesze sprawią, że odpoczniecie i nabierzecie sił spędzając czas na łonie natury. Nie bez kozery mówi się, że Białystok to "zielone płuca" Polski. Dla osób lubiących dużą dawkę adrenaliny przygotowano możliwość strzelania do celu i piantabll – zabawa ostatnio bardzo popularna.

Będąc w Białymstoku zimą możemy wybrać się na niezapomnianą przejażdżkę psim zaprzęgiem lub wziąć udział w kuligu. Dla lubiących narty biegowe miasto również przygotowało wiele świetnych tras. Wyjazd można zakończyć lotem balonem i zobaczyć cały pejzaż miasta i okolic lub skoczyć ze spadochronem. Podlasie to region idealnie przygotowany dla bardziej lub mniej wymagających turystów. Masa możliwości spędzania wolnego czasu sprawia, że możecie zobaczyć ten region z każdej perspektywy: wody, ziemi, a nawet powietrza.

One comment

  1. TomasDs12 pisze:

    Jak dla mnie najlepszą opcją były sporty wodne, pełen profesjonalizm osób, które się tym zajmują, szacunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>